Difference between revisions of "Bestor ---"
From Bestor
m |
|||
| Line 45: | Line 45: | ||
|[[:Category:Scientifiques|<font color="2F4F4F">'''Scientifiques'''</font>]]||[[:category: Domaines scientifiques |<font color="2F4F4F"> '''Domaines scientifiques'''</font>]]<br/> | |[[:Category:Scientifiques|<font color="2F4F4F">'''Scientifiques'''</font>]]||[[:category: Domaines scientifiques |<font color="2F4F4F"> '''Domaines scientifiques'''</font>]]<br/> | ||
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
| − | |[[File:prospectus2.jpg|border|130px|link=category:Institutions scientifiques]]||[[File:atomium.jpg|130px|border|link=Category: | + | |[[File:prospectus2.jpg|border|130px|link=category:Institutions scientifiques]]||[[File:atomium.jpg|130px|border|link=Category:Sciences et société]] |
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
| − | |[[:Category: Institutions scientifiques |<font color="2F4F4F"> '''Institutions scientifiques '''</font>]]||[[:category: | + | |[[:Category: Institutions scientifiques |<font color="2F4F4F"> '''Institutions scientifiques '''</font>]]||[[:category: Sciences et société |<font color="2F4F4F"> '''Sciences et société'''</font>]] |
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
|[[file: time.jpg|130px|border|link:category:Chronologie]]|| [[Ensemble des catégories|<font color="2F4F4F">''' Ensemble des catégories'''</font>]] | |[[file: time.jpg|130px|border|link:category:Chronologie]]|| [[Ensemble des catégories|<font color="2F4F4F">''' Ensemble des catégories'''</font>]] | ||
Revision as of 13:14, 17 October 2013
FR - NL